Jimmie Johnsson och Mattias Argårds. Fortsatt otroligt fina förhållanden här på Lugnet, strålande sol och varmt. Men trots att det är sådan värme så är inte spåren speciellt blöta. Det går också rätt så lätt, vilket är jävligt skönt! Skrapade ihop 2,30 timmar, 40 kilometer och 1000 höjdmeter, ett bra pass helt enkelt!
Tjena!
Fullsmetad vlogg igen!
Höjdpunkterna är Evertsbergsrännet och Bollnässkidan! Lyckades äntligen få till en ny seger i ett långlopp, min 14:e vinst!
Kolla in https://summerski.se/ för att...
Den här vloggen blev ju något i hästväg, och väldigt lång! Många fina, roliga, galna och sjuka ögonblick återspeglas i denna episka video!
Hoppas ni...
Du bör nog lära dig skriva på svenska din anonyma tönt. .! Vi läsare ser upp till honom som han är och vi tycker han gör ett otroligt bra jobb. Har svårt att tro att han skulle krydda, han har visat sin träning i många år på bloggen och han går nu att följa på sin "polarsida" // Fredrik.H
Tränar du så faktist så mycket som du ger sken av på bloggen eller har du en tendens att skarva i lite för att charma läsarna?
Mycket? Tränar väl inte mycket. Klart jag skarvar!! Följ gärna min profil på polar:https://flow.polar.com/training/profiles/2992138
Du bör nog lära dig skriva på svenska din anonyma tönt.
.! Vi läsare ser upp till honom som han är och vi tycker han gör ett otroligt bra jobb. Har svårt att tro att han skulle krydda, han har visat sin träning i många år på bloggen och han går nu att följa på sin "polarsida" // Fredrik.H
Lugn nu 🙂